כרמי גת - קרית גת

כשמדובר בחינוך אין מקום לפשרות. מערכת בתי הספר וגני הילדים שיוקמו בשכונת כרמי גת היא מהמובילות בארץ, והיא מצטרפת למעטפת ענפה ומרושתת של חינוך למצוינות והתחדשות עירונית המואצת בקרית גת בשנים האחרונות.

מוכנים לקראתכם
כרמי גת הוא פרויקט הגג הראשון שנחתם בתולדות המדינה, במסגרתו יוקמו המוסדות החינוכיים והתשתיות הציבוריות עוד לפני אכלוס הדירות. מתווה הקריה החינוכית של כרמי גת היוצא בימים אלה לפועל כולל 110 כיתות לימוד מדעיות לתיכונים ו- 110 כיתות לימוד יסודיות, 55 גני ילדים ו- 28 מעונות. תכניות הלימוד הייחודיות מוטמעות בעיר בכל אחת משכבות הגיל, והן שמות דגש מיוחד על תכנים טכנולוגיים מתקדמים, המזניקים את שגרת היום החינוכית בכלל המוסדות אל מקצועות המחר.

ללמוד טוב, בראש שקט
סביבת הלימוד משפיעה על יכולות הריכוז, ההבנה והקשרים הרגשיים של התלמיד עם החומר הנלמד. כיום מוכח יותר ויותר כי חשיבותם של תנאים אופטימליים ללימוד מהווים את התשתית להצלחה בעתיד - בטווח הקרוב והרחוק. הקריה החינוכית של כרמי גת ממוקמת בפאתי השכונה, ובמרחק דקות הליכה מכל אחד מבתיה. חלקו המערבי של המתחם צופה לנופים הירוקים של חבל לכיש, ומצדה השני של שכונת כרמי גת נמצא פארק התעשייה של קרית גת - מהמרכזיים והבולטים בארץ. שילוב זה של שלווה טבעית עם ראייה לעתיד הוא מאבני הדרך של התפישה החינוכית במקום, והוא שילווה את התלמידים מרגע כניסתם למערכת החינוך ועד לצאתם לדרכם העצמאית.

חינוך בדרך שלכם
בשכונת כרמי גת מוקמים בימים אלה מוסדות חינוכיים המתאימים לכלל האוכלוסיה הישראלית, על שלל רבדיה וריבוי אמונותיה. הקריה החינוכית של כרמי גת מותאמת לציבור הדתי, המסורתי והחילוני, מבלי לוותר כמובן על מבחר בתי הספר וגני הילדים הקיים בכל רחבי הארץ - ממנו תוכלו להחליט מהי המסגרת הטובה ביותר עבור ילדיכם, בהתאם להעדפותיכם האישיות ולהשקפת עולמכם המדויקת.

הלב הפועם של המדינה
כרמי גת נבנית בימים אלה בחלקה הצפוני של העיר קרית גת, במרחק נסיעה של כמה דקות בודדות מהכניסה לכביש 6, וכ- 35 דקות בנסיעה ברכבת מתל אביב. בסמוך לשכונה שוכן פארק התעשייה המפורסם של העיר הכולל עשרות מפעלים מהמובילים בארץ ובעולם, ביניהם אינטל, HP אינדיגו, ויסוניק וצבר.

כרמי גת, בגלל האיכות
שטחיה הנרחבים של שכונת כרמי גת מבשרים את תחילתה של תנופת בניה בעיר, בה יתווספו מוסדות ושירותים רבים לציבור שיהפכו את החיים בקרית גת לנוחים ונגישים עוד יותר - מבלי לוותר על איכות החיים המתלווה למגורים בלב הנוף הטבעי. אתם מוזמנים להצטרף להזדמנות הנדלנית הגדולה ביותר שהתרחשה בישראל בשני העשורים האחרים, ולהגשים את החלום בשכונת כרמי גת החדשה.

העתיד הטוב ביותר שתבטיחו לילידכם מתחיל בחינוך מעולה, המשלב תוכניות לימוד טכנולוגיות מהמובילות בארץ. כרמי גת היא ההזדמנות שלכם.