פארק התעשייה

פארק התעשייה


בסמוך לכרמי גת - קרית גת ממקום פארק תעשיה המשתרע על פני 6,000 דונם של מסחר ותעשיה. בפארק קבעו את ביתן חברות הטכנולוגיה המובילות בעולם ובארץ כגון: אינטל, HP אינדיגו, stratasys, נסטלה-צבר, ויסוניק, כרומאלוי, קינג, פנדור, אלדין, פרודאייר ועוד.

הפארק משמש מקור תעסוקה לכ-12,000 עובדים שגילם הממוצע הוא 25. בפארק מתבצעות עבודות פיתוח תשתיות בהיקפים נרחבים, המאפשרות לאזור התעשיה להעניק לחברות המאכלסות אותו שירותים מוניציפאליים איכותיים.

יתרון נוסף של הפארק הוא במיקומו הייחודי והנגישות אליו: הוא נושק לכביש 6, רכבת ישראל חוצה אותו לאורכו ויחד עם הכבישים 40 ו-35 מתקצר המרחק בין הפארק למרכז הארץ.

בימים אלה מקדמת עיריית קרית גת תכנית לפיתוח 2,000 דונמים נוספים לפארק התעשיה על מנת להרחיב את היצע התעסוקה בעיר אל מול הגידול המשמעותי הצפוי באוכלוסיית העיר בין היתר בעקבות פרויקט כרמי גת.

 

 

רכשתם דירה ברובע המגורים כרמי גת? עיריית קרית גת קוראת לכם להצטרף עוד היום לרשימת הדיוור שלנו, כך תוכלו לקבל הודעות שוטפות ולהישאר מעודכנים בכל מה שחדש בקרית גת וברובע מגורים כרמי גת. להרשמה שלחו מייל לכתובת: [email protected]