תושבי כרמי גת שימו לב: תגבור האכיפה והטיפול בפסולת בניין במתחמי המגורים

תושבי כרמי גת שימו לב: תגבור האכיפה והטיפול בפסולת בניין במתחמי המגורים

באחרונה התקבלו מספר פניות של דיירים חדשים בכרמי גת בנושא פסולת בניין המושלכת ע"י קבלנים ואנשים פרטיים במקומות לא מוסדרים, בתוך קרטונים, צדי דרכים וכד'. הדבר מהווה מטרד לתושבים ומהווה עבירה על החוק.

לידיעתכם, אגף בטחון וסדר ציבורי מפעיל ניידות סיור 24 שעות ביממה ברחבי כרמי גת במטרה לאתר את מפירי החוק. שימו לב- בכרמי גת פועלות מצלמות הסורקות את אזורי המגורים, אירועי הפרת סדר ובטחון מתועדים בכל שעות היממה. ישנה אכיפה מוגברת כנגד שוהים בלתי חוקיים במתחם ומפירי חוק נתפסים ונקנסים.

לאור ריבוי דיירים חדשים במתחמי המגורים, האגף לאיכות הסביבה ממשיך לפנות קרטונים ובנוסף  לימי פינוי האשפה הביתית , יפונו הקרטונים שלוש פעמים בשבוע (בימים שני, רביעי ושישי) מהנקודות המוגדרות במתחמי המגורים. יחד עם זאת, חשוב להדגיש, כי נקודות מוגדרות לאיסוף קרטון שיכילו פסולת בניין לא יפונו ויועברו לטיפול מידי של אגף בטחון וסדר ציבורי. אנא הקפידו להשליך זבל במקום המתאים.

כמו-כן, בהתאם להנחיות מערך האשפה באגף איכות הסביבה, אנו שבים ומדגישים כי כל המתחמים הפנימיים של הבתים ובנייני המגורים הם באחריות הדיירים וחברות האחזקה. תושבים יקרים, אנא דרשו מחברות הניהול שלכם לעמוד בתקנים, לדאוג לפתיחה ותחזוקה ראויה של חדרי האשפה, הפעלת הדחסנים ומערכות הניקוי והאוורור על מנת למנוע מטרדי ריחות וזבובים . כמו-כן ודאו כי קבלנים חיצוניים וספקים אשר נותנים לכם שירות, מפנים את פסולת הבניין שלהם בתום העבודות.

לנוחיותכם, מוקד 106 ערוך לטפל באופן נקודתי בפניות המאפיינות קליטת תושבים חדשים בכרמי גת. אנו קוראים לכם לפנות ולדווח בכל שעה ולסייע לנו לשמור על קרית גת יפה ונקיה.